2011. február 15., kedd

Business Day

Ma volt az első nap a cégnél, amiről valószínűleg nem írhatok, hogy mi volt bent.

Amúgy reggel szokásosan együtt találkoztunk a másik épületben, aztán most már a 3 lépésre lévő megállóba mentünk, nem abba, ami 3 kilométerre van.

A vasárnapi kínai kajás élmény után most inkább csak egy hagyományos és jól ismert pizzát akartunk enni, amiben tudjuk, hogy mi van. Úgyhogy inkább lementünk a sarkon lévő pizzériába.
Válogattunk, hogy mit kérünk, az egyik srác magyaráz a pultos nőnek, aztán 3 angol mondat után mondta, hogy én is magyar vagyok! Szóval az első napon magyarba botlottunk. Aztán később az egyik előadónő mondta, h az ő egyik nagyanyja is magyar volt.

Eltelt a nap, a délután kettő órási előadáson azért éreztem, hogy nekem inkább este 8 van, de majdcsak átállunk már valamikor. Lementünk inni egy kávét a Starbucks-ba, de elég fos volt az íze, meg amúgy sem szeretem a kávét, úgyhogy ezt inkább kihagytam.

Még egy kicsit bent maradtunk, páran laptopot rendeltek, meg ilyesmi, aztán beesteledett, és elindultunk hazafelé.

Pár kép a nagyvárosi fényekből:


Óriási fénye van a reklámoknak


A rendőrség felirat fényei villogtak meg minden, nagyon jazzes volt,
de hát a Broadway-hez ez illik
És ismét a rengeteg ember
 Hangos lesz:

Viccesen nézett ki ez a kis rendőrségi nemtudommi. Elképzelem, ahogy
egy 120 kilós fekete kopasz rendőr belepréselődik és próbál elindulni a
bivalyerős elektromos motorokkal

Útban a PATH felé észrevettem a Macy's boltot, úgyhogy bementünk. Három szintes, elég elitnek tűnik a hírének megfelelően. Egyikünk cipőt akart venni, de eléggé túlárazottak voltak. Én néztem volna öltönyt, de egyrészt nem volt hosszított, másrészt meg baromi drága volt. Volt olyan, ami 50% kedvezménnyel volt 800$, az kb 160 000 Ft. Úgyhogy (Y)

MACY'S

János HM
Itt szólt rám a biztonsági őr
Mikor bementem, rögtön megkérdeztem egy nőt, hogy lehet-e fényképezni az épületen belül, mert már kb tudom, hogy ezek milyenek. Múltkor a lakás alatti jégpályát se lehetett fényképezni. Azt mondta a nő, h persze, lehet. Erre a biztonsági őr mondta, h nem szabad bent fényképezni. De jó fej volt, kérdeztem tőle, h töröljem-e, de mondta, h nem kell.

Aztán hazaértünk, rohadtul nagy szél fúj, mikor mentünk a boltba, felugrottam, és előretolt vagy fél méterrel, szóval fasza. Akartam venni borsot meg sót, de a borsot drágállom 3$-ért, sóból meg csak 1 kilós körüli van, majd ad valaki, aki már vett. Úgyhogy így nem ettem rántottát estére.

Mindenki lelépett már, mire válaszolni tudtam volna, most meg 11 óra van, és sül a második adag chockolate chipem. Ez a keksz izé jó lesz, lehet majd bevinni belőle, meg elég sok kijön 1 zacskónyiból.

A hagyományoknak megfelelően Sztár FM-et akartam közben hallgatni,
csak közben megszűnt
Holnap (kedd) igyekszem időben hazaérni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése