Ment lent a rádióban a Big city life c. szám, gondoltam ez éppen meg fog felelni a blog címének, egy kis csavarral. Na jó, a csavar csak akkor jött bele, amikor már minden létező blogszolgáltatónál foglalt volt ez a cím.
Úgyhogy a bigcitylike.blogspot.com címen fogjátok ezentúl elérni a kis élménybeszámolómat, képekkel, meg talán majd videókkal.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése