2011. február 19., szombat

Hotel Menthol

Többen kérdezték, hogy milyen a szállás, hát ilyen. Maga az épület, vagy inkább épületcsoport a Hudson folyó partján van, szóval többnyire mindenkinek jó kilátása van Manhattan felé. Én a Riverside nevű épületben lakom, de itt van mellette még vagy 4-5 nagyjából ugyanilyen épület.



Nagyobb térképre váltás


Ez nem hotel, csak a cég, aki adja nekünk a szállást, megvett itt gondolom jópár lakást, és azokat adja ki. Van portás, meg mosoda, meg takarítás a mi lakásainkban. Nem messze van bolt, italbolt (a boltban nincs alkohol), konditerem, néhány bár, pláza meg metrómegálló, szóval ide van csoportosítva minden, ami kellhet.

Ez a bejárata az épületnek, asszem 35 emeletes
A bejárati ajtó felől. Balra a konyha, jobb oldalt egy gardrób.
Egy elcseszett panorámakép a konyhából.

Egyébként itt minden nagyobb. A konyhában a cuccok, az ágy, a wc papír, minden.
Van minden a konyhában, ami kellhet, tányérok, edények, evőeszköz, kávégép, pirító, mosogatógép, meg ilyenek.

Giga hűtő
Giga mikró
Giga sütő
Ezeken a képeken nem jön át annyira, de minden kb 30 centivel szélesebb az otthon megszokottnál.

Pult a nappali felé
Nappali/ebédlő
Előre megterítettek. Azóta sem nyúltam hozzá, mert még elrontom.
Van tv, meg dvd lejátszó, meg egy műfikusz :P
Szerintem ezeken még nem is ültem
Az utp kábel (netkábel) nyúlik át a szobán, ezt nem annyira találták el a fiúk

Elég kényelmes minden, meg működik, meg nem lepukkant. Nincsenek lámpák a plafonon, több kisebb lámpa van. Ez azért jó, mert ha hazaérek, akkor kapcsolnám fel az ajtó mellett a lámpát, de a kapcsoló nincs bekötve sehová. Minden lámpát egyenként kell kapcsolni, de ezt inkább csak hangulatvilágításnak mondanám.

A háló elég tágas, meg jó az ágy is
3 rétegnyi takaró van. Először egy vékony lepedőszerű, aztán egy vastagabb
könnyű takaró, aztán meg egy vastag takaró. Eléggé bele lehet gabalyodni.
Itt is van egy kisebb tv
Jár az ágyhoz telefon meg ébresztő
R2-D2, a gyűlölt elektromos olajkályha (korábban írtam róla)
Ezen a ponton lemerült a fényképező, töltőm meg pillanatnyilag még nincs, majd kérek kölcsön valakitől. Telefonos képek következnek.

Elég használható minden. A csaptelepekkel nem vagyok
nagyon kibékülve.
A wc túl alacsony
Ügyelnek a részletekre
Ennyi lenne kb a lakás, teljesen korrekt így egy hét után is. Éppen tegnap jött egy mail, hogy majd küldeni fognak egy kérőívet a cégtől, aki adja nekünk a szállást, és ha van valami probléma, akkor még előtte szóljunk, hogy minden pontra azt tudjuk írni később, hogy "Nagyon elégedett". Gondolom nem lenne nekik nagyon jó elveszíteni egy ilyen nagy ügyfelet.

Ja, és persze csak a fényképek kedvéért van rend, máskülönben nincs kedvem pakolászni, mikor hazaérek este.

És végül egy kép a kilátásról, hiszen ilyen még sose volt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése