2011. február 26., szombat

Fire, exclamation mark

Gondoltam meggyorsítom a honlapi dolgomat, és kihasználom a mosogatógép előnyeit, beteszem a cuccot, reggel meg kiveszem, és nem kell szarakodni a mosogatással. Nem így lett.

Először azon paráztam, hogy mi van, ha túl sok mosószert tettem bele, és majd orrán-száján dől a hab. A mostani perspektívából nézve annak jobban örültem volna.

Betettem a cuccokat, aztán még hallgattam zenét, meg rácsodálkoztam, h mennyi hó esett otthon, aztán mintha műanyag szagot éreztem volna. Megnézem a mosogatógépet, és igen, mint egy kis kéményből, úgy jön a kinyitó cuccból a füst. Lenyitottam az elejét, akkor meg dőlt ki a füst az egészből.

Valahogy az egyik műanyag fedő lekeveredett a gép aljára, nem tudom hogy, mert elvileg oda sehogy nem kerülhet. Történetesen ott van a fűtőszál, csak úgy szabadon, és szépen ráereszkedett a tető a tálcáról, és szétolvadt.

Óje
Hálistennek a tűzjelző nem kapcsolt be.
Ezt rá fogják terhelni a kártyámra. Lesz vagy 50 cent.

Jelenleg megy az elszívó meg minden ablak nyitva van, ami ennyit jelent:

Max ennyire lehet kinyitni az ablakot, ebből van kettő

Végezetül az idevágó videó:






Hétvégén majd írok bővebben.

1 megjegyzés:

  1. én pizzát akartam sütni, odaégett és tűzriasztás volt a vége. szerencsére a fire dept. nem jött ki. azt hiszem most a 12. emeleten nem vagyok népszerű.

    VálaszTörlés