Ez is csak egy helyzetjelentés, nem igazán történik semmi, a felhőkarcolókon sem nagyon tátjuk már a szánkat, meg persze 2 óra alvás után nem is annyira érdekesek.
A fenti okok miatt a lakásban különös enteriőr alakult ki:
| A fenti képen 3 apró eltérést rejtettem el az apartmanról szóló bejegyzésben szereplő azonos képhez képest. |
| Az asztalon hangulatos zoknikat és tányérokat helyeztem el |
| Mivel nagyobb mennyiségű dobozos kólához jutottam, így most mindenhol kólásdoboz (is) van. Szeretném felhívni a figyelmet a váza ívéhez tökéletesen paszoló kólásdoboz-formációra. |
| A vasalódeszka az íróasztal kiterjesztésévé vált, a pizza pedig nem volt finom hétfőn. |
| Rusztikusan bevetett ágy |
| És végül a tv-szekrény kötőjel szennyes ruha tároló |
| Eközben a Times Squaren. Szerintem ők is úgy gondolják, hogy nem jó helyen járnak |
| A Hudsonon meg elment egy ilyen hajó |
Mosni már múlt héten is késő lett volna, még jó, hogy gatyát meg zoknit tudok itt fent is mosni, az ingek közül már mindet hordtam kétszer, és ma sem tudok már mosni, mert így fáradtan nem kezdenék bele, holnap este meg ismét tanulni kell, a változatosság kedvéért. Pénteken valószínűleg kimegyünk valahová, vagy csak szimplán elalszom, szombatra egy kiadós alvást tervezek, vasárnap meg talán kinézünk valahová, azért még van hová elmenni, nem olyan iszonytató a helyzet.
Röviden ennyi, várom az Otthon magazint meg a Lakáskultúrát.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése